Bir sitedeki bütün videoların linklerini almak

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Bir video sitedeki bütün videoların linklerini nasıl alabilirim?

ilkaybaki 5 yıl önce

@sapphire site link atar mısın?

sapphire 5 yıl önce

@ilkaybaki herhangi bir video sitesi olabilir

Toplam 2 cevap

sapphire (66) 5 yıl önce cevapladı

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Her video sitesi kendince önlemler alır. Bunu kendi yazdığın bir programla mı yapmak istiyorsun? Yoksa sitedeki videoların linklerini alıp getirecek bir program mı lazım? Biraz daha detay vermen gerekiyor.

sapphire 5 yıl önce

@alattin sitedeki videoların linklerini kopyalamak istiyorum.Daha sonra windowsta notepadi açıp yapıştır diyince hepsinin linkini kaydetmek istiyorum.Bunu nasıl yaparım?