Bir uygulama yüklerken nereye yükleyeceğini sormasını ıstıyorum

kralkatili123 (26) 6 yıl önce sordu

CASPER VİA S10

6.0 MARSHMALLOW

APKYÜKLERKEN BANA SORSUN İSTİYORUM SD KARTAMI YOKSA DAHİLİ YE Mİ

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Yanlış bilmiyorsam otomatik olarak SD karta yüklenmesi seçilemiyor ama yüklendikten sonra Link2SD uygulaması ile SD karta taşıyabiliyorsun.

Link2SD: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.buak.Link2SD&hl=tr

kralkatili123 6 yıl önce

Sormasını istiyorım kardeş

omercik 6 yıl önce

Benim bildiğim böyle bir şey yok. Bilen arkadaşlar cevaplayacaktır @kralkatili123

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

@kralkatili123  kardeş ben 3 yıldır android tablet kullanıyorum böyle birşey duymadım

Böyle birşey yoktur.Ama Sen İstersen Çeşitli Programlar Yararıyla SD'ye taşıyabilirsin.