Bir websitesi kime yaptırılır?

misty (556) 4 yıl önce sordu

Değişik bir websitesi fikrim var ama kendim yapmam imkansız. Veri çekmeyi filan bilmek gerekiyor. Ne yapmalıyım?

Toplam 3 cevap

krsn (233) 4 yıl önce cevapladı

internette tonlarca firma var web sitesi yapan onlara başvura bilirsin ve freelancer çalışan web tasarımcı kişilere yaptırabilirsin...

misty 4 yıl önce

o firmaların veri çekme yapıp yapamayacağını nerden bilicem

krsn 4 yıl önce

emin ol parayla her şeyi yapıyolar :D

misty 4 yıl önce

ya yapamazlarsa paramı geri alabilecek miyim

krsn 4 yıl önce

projeye göre teslim süresi veriyolar daha önce hiç kullanmadım ama @alattin dedigi gibi referanslarına bakabilirsin..

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Bütçen darsa freelance çalışan pek çok insan var. Önce referanslarına, yaptıkları işlere bakarsın. Projen sana özgü bir proje ise bu kişinin güvenilir olması da önemli. Yoksa istemediğin sonuçlarka karşılaşabilirsin. Projesini çaldıran pek çok kişi var.

misty 4 yıl önce

güvenilir olup olmamasını nasıl anlicam peki

alattin 4 yıl önce

@misty referanslarına bak. Daha önce iş yaptığı kişiler ile konuş bilgi al.

leone1907 (18) 4 yıl önce cevapladı

bu işler için 2 tane forum var, oraya gir talep oluştur, başvuranların referansına göre konuş anlaş.

misty 4 yıl önce

2 forum u burdan ya da özelden yazabilir misiniz