Bir yazının birden çok dilde çevirisini aynı anda yapan uygulama var mı?

misty (556) 7 yıl önce sordu

Bir yazının birden çok dilde aynı anda çevrisi yapılabilir mi?

Toplam 2 cevap

misty (556) 7 yıl önce cevapladı
temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

misty 7 yıl önce

@temmuz hocam şimdi inceledim program wikipedia bilgisi veriyor. Çeviri yapmıyor.

temmuz 7 yıl önce

Bilemiyorum, senin isteğin olunca merak ederek bende bir baktım acaba windows içnde varmı diye. Program muhtevası açıklamada Aradığınız kelimenin anlamı bulunduktan sonra pencerenin alt kısmında yazan “all translations for "kelimeniz" linkine tıklayıp 2 saniye kadar beklemeniz halinde aradığınız kelimenin tüm dillerdeki karşılığı gelecektir yazınca herhalde budur diye düşünmüştüm.

temmuz 7 yıl önce

Bu arada aynı işi "Google Çeviri" ile yapıyoruz herhalde bilirsin. Ama orada türkçe kelimeyi yazdıktan sonra çevirisini istediğimiz dile tek tek tıklayarak seçip bakmak gerekiyor, yani otomatik heepsi değil. Herhalde bu senin ihtiyaçların için yeterli olmuyor :)