Bir yerdeki yazıyı değiştirip başka bir yazı yazılması için ne yapmam lazım ya da bana kim yardımcı olabilir

tugceyerlikhan (1) 9 ay önce sordu

Bir ekrandaki yazının küçük bir kısmını değiştirmek istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz yapan biri var mıdır

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 ay önce cevapladı

Bahsettiğiniz şey bir resimse Phoshop gibi bir program ile yapabilirsiniz.

Resim üzerindeki yazılar Word belgeleri gibi değiştirilemez. Önce silinmesi sonra tekrar yazılması gerekir.

Online foto editör olan https://www.photopea.com/ ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.