Bir YouTube kanalının listedışı listelerinin hepsini nasıl görürüm?

misty (556) 1 yıl önce sordu

Gizli değil listedışı yani etik bi sorun yok bence bağlantıya sahip olanlar görüntülüyor listeleri ben de görmek istiyorum.

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba

Liste dışı olan videoları sadece bağlantı ile görebilirsiniz, adı üstünde liste dışı olanlar bağlantı ile görür. Onun hariçinde göremezsiniz, bağlantı sadece video sahibi tarafından verilmektedir.

misty 1 yıl önce

bazı yabancı sitelerde unlistedvideos.com'dan bahsetmişler ama nasıl kullanılıyor anlamadım @ilkaybaki16