Birinin bir siteye girip girmediği nasıl anlaşılır

misty (556) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarında İnternet geçmişini silmişse bir siteye daha önce hangi zamanlarda ya da kaç kez girdiğine bakabilir miyim? tarayıcı google chrome, vpn veya gizli modda giriyor

edit: bilgisayarına erişimim var

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

Bakman imkansız sadece o girdiği sitenin loglarında görünür onada sen erişemezsin

misty 3 yıl önce

Aynı bilgisayarı kullanıyoruz yazmayı unutmuşum soruya yani bilgisayarımda silinen geçmişi filan göremez miyim?

darkcrak 3 yıl önce

Göremezsin diye biliyorum zaten görünmesin amaçta @misty

darkcrak 3 yıl önce

Bi ara araştırmaya girdim fakat bulamazsın @misty

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

modeminiz de log tutma özelligi var ise ordan görebilirsin ziyaret ettigin siteleri görebilirsin ;
örnek olarak

misty 3 yıl önce

tplink modem usb girişi filan yok

krsn 3 yıl önce

modem arayüzünde system log diye özellik varsa ordan ayarlabilirsin. genellikle bu yeni modemlerin hepsinde log tutma özelligi var ama yoksa router kullanman lazım