Birinin rehberinde kayıtlı olduğunu anlama

emelerdem (1) 4 yıl önce sordu

Birinin rehberinde kayıtlı olup olmadığımızı anlamanın bir yolu var mı?

Toplam 2 cevap

misty (556) 4 yıl önce cevapladı

onu rehberine ekleyip WhatsApp durumu paylaş. görüntülerse o da seni rahberine eklemiştir. ama rehberine eklmesine rağmen görüntülemeyedebilir. küçük resimden anlaşılmayacak bir şey koy kesin görüntüler.

emelerdem 4 yıl önce

Görünmez olarak da görebilir ama hikayemi dimi

misty 4 yıl önce

evet sanırım onun da bir yolu vardı

emelerdem 4 yıl önce

Anlayamamın tek sebebi başja telden de baktım son görülmesi resmi herkese açık 😀 hayattaki şansım

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Telefon açıp karşı tarafa "numaram sende kayıtlı mı?" diye sorabilirsin. Seviyorsan git konuş bence.

emelerdem 4 yıl önce

Keşke yapabilsem 😊

emelerdem 4 yıl önce

😀 ama ona cesaretim henz yok inşallah teşekkürler yinede

hakan 4 yıl önce

@emelerdem sonra ah vah deme. Karart gözü " seviyorum ulan sen de beni seveceksin de" 😎 hayır derse de salla gitsin. Sana başkası mı yok, kıymet bilmez hıyar gitsin sürünsün.

emelerdem 4 yıl önce

Haber veririm sonucu 😎😀

hakan 4 yıl önce

@emelerdem güzel haberleri bekliyoruz, çeyrek hazır :D

emelerdem 4 yıl önce

inşallah 😀😀