Birinin sadece telefon numarasından fotoğraflarına ulasabilirler mi?

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Merak ettiğim bir şey var. Birinin sadece telefon numarasını biliyoruz diyelim. Bu numara ile Google Fotoğraflar üzerindeki ya da cep telefonundaki fotoğraflara ulaşabilirler mi?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Sadece telefon numaranızı bilen bir kişi sizin fotoğraflarınıza ulaşamaz. İçiniz rahat olsun. Böyle bir durum olsaydı herkes herkesin telefonuna girer ve istediği bilgileri alırdı ki o zaman kimse telefon kullanmazdı.

Google Fotoğrafları kullansanızda ya da sadece telefonunuzda da fotoğrafları tutsanız fotoğraflara başkalarının erişmesi mümkün değildir.