Birkaç gün önce oluşturduğum Skype hesabıma giremiyorum

oyuntubeyoutuber (-89) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar birkaç gün önce Skype hesabı oluşturdum, sonra hesabıma girmek istediğimde bilgilerimi kabul etmedi. Sürekli böyle oluyor, acaba oluşturduğum hesaplar siliniyor mu? Ne yapmam gerek?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Hesabınıza girmeye çalıştığınızda nasıl bir uyarı çıkıyor? Eğer hesabınız silinmiş olsa "Microsoft hesabınız bulunamadı" gibi bir uyarı verir veya hesabınızın bir sebepten dolayı askıya alındığını size söyler.

oyuntubeyoutuber 6 yıl önce

dediginiz gibi hesabınız bulunamadi dedi :F