Birseyler ters gitti

busem802 (1) 9 yıl önce sordu

Twittera giris yapiyorum ama birseyler Ters gitti diyor. Ne yapmayilim. NE OLUR YARDIM EDIN !

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Twitter'da Bir şeyler ters gitti meajı alıyorsanız bu Twitter'ın geçici bir sorun yaşadığını göstergesidir.

Muhtemelen daha sonraki denemenizde Bir şeyler ters gitti mesajı almayacaksınız.

Bir şeyler ters gitti hata mesajı almaya devam ediyorsanız, tarayıcınızın çerezlerini temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki linkler size yardımcı olacaktır.

Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Internet Explorer nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

Google Chrome nasıl sıfırlanır?