Bitcoine ödeme yapan link kısaltma sitesi var mı?

sapphire (66) 5 yıl önce sordu

Arkadaşlar ben link.tl kullanıyordum.Bitcoine ödeme yapıyor ancak sadece jetborsa cüzdanı kabul ediyor.Ben Faucethub.io cüzdanına ödeme yapan link kılsaltma sitesi arıyorum.bildiğiniz varsa yardımcı olur musunuz.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Şöyle bit baktım ama güvenilir, önerebileceğim bir site bulamadım. Bazı bitcoin kazanabileceğin URL kısaltma servisleri dolandırıcılık ile suçlanmış olduklarında burada linklerini paylaşmadım.