Blackberry Playbook resetleme

murat (12492) 8 yıl önce sordu

Blackberry Playbook nasıl sıfırlanır?

Blackberry Playbook  nasıl resetlenir?

Blackberry Playbook  nasıl fabrika ayarlarına döndürülür?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Blackberry Playbook nasıl sıfırlanır? Blackberry Playbook  nasıl resetlenir? Blackberry Playbook  nasıl fabrika ayarlarına döndürülür?

Blackberry Playbook tableti sıfırlamadan önce şarjının tam olduğundan emin olun. Ayrıca Blackberry Playbook sıfırlandığında yani resetlendiğinde tüm veriler, resimler, videolar, müzikler silinecektir. Bunu unutmayın.

Blackberry Playbook tableti sıfırlamadan önce mutlaka yedek alın.

Blackberry Playbook  tablet virüsler ve reklam yazılımları dolayısı ile yavaşlarsa ilk yapmanız gereken Blackberry Playbook tableti fabrika ayarlarına döndürmek olmalıdır.  Blackberry Playbook tableti fabrika ayarlarına döndürmek, sıfırlamak için şu işlemleri yapın:

  1. Tabletin üst menüsündeki dişli, çark simgesine dokunun.
  2. Açılan menüden Güvelik'i seçin.
  3. Daha sonra Güvenlik Temizlemesi seçeneğine dokunun.
  4. Açılan sayfada boş bir kutu olacak bu kutuya blackberry yazın.
  5. Daha sonra verileri temizle seçeneğine dokunun.
  6. Blackberry Playbook kapanıp açılacaktır. Daha sonra Dil seçimi ekranı gelecektir. Seçenekleri aşağı doğru indirin ve Türkçe'yi seçin.
  7. Dili seçtikten sonra Devam etmek için sola kaydırın seçeneğini parmağınız ile sola kaydırın.
  8. Wi-Fi bağlan ekranı gelecektir. Bir kablosuz ağ seçin ve şifresini girin.
  9. Devam etmek için sola kaydırın seçeneğini parmağınız ile sola kaydırın.
  10. Saat diliminde İstanbul, Atina +2 seçin.
  11. Devam etmek için sola kaydırın seçeneğini parmağınız ile sola kaydırın.
  12. Sözleşme ekranında sözleşmeyi parmağınızla aşağı kaydırın ve sonra Kabul ediyorum'u işaretleyin.
  13. Sınırlı garanti ekranında Devam etmek için sola kaydırın seçeneğini parmağınız ile sola kaydırın.
  14. Daha sonra kaydol diyerek yeni bir Blackberry ID kullanıcısı oluşturun.
  15. En sonunda kısa bir tanıtım turu başlayacak. Yazıların üzerine dokunarak ve ekranda anlatılanları takip ederek işlemini bitirin.

Yazılım güncellemesi için şarjın %20'nin üzerinde olması gerekiyor. Şarjınız tam ise yazılım güncelleştirmesi ile yazılımınızı güncelleyin.

Bu işlemlerden sonra Blackberry Playbook sıfırlanmış olacaktır.