Blogger' da (Blogspot) dili Türkçe olarak seçmeme rağmen dil ingilizce kalıyor.

kali (6) 6 yıl önce sordu

Blogger (Google'nin blog sitesi) 'da dili Türkçe yapıyorum. Ama sitenin dili İngilizce olarak kalıyor. Sadece sitenin yazıları ingilizce (save, update,close,revert to draft vb.). Ama yazıyı yayınladığımda normal bir okuyucu gibi siteye girildiğinde site Türkçe. Nasıl çözebilirm? Yardımcı olursanız sevinirim...

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kullandığın temanın tam olarak Türkçe desteği olduğuna emin misin?

kali (6) 6 yıl önce cevapladı

teşekkür ederim ondan kaynaklıymış...