Blogger da JQuery kodu nasıl çalışır?

elessar (65) 10 yıl önce sordu

Google blogspot ta bulunan sayfama jquery kodu eklemek istiyorum. Acaba bunu nasıl yapabilirim?

<script type="text/javascript" src="SCRIPT_URL_ADRESI.TXT" />

bu tarz bir kullanım işe yaramadı.

Toplam 1 cevap

cemphp (651) 10 yıl önce cevapladı
<script>
    function UzmanimNet ()
    {
        if (typeof jQuery === "undefined") {
            alert ("jQuery tanimsiz.");
        } else {
           alert('calisti');
        }

    function LoadJQuery ( onload )
    {
        if (typeof jQuery !== "undefined") {
            if ( typeof onload !== "undefined" ) script.onload = onload;
        } else {
            var script = document.createElement('script');
            if ( typeof onload !== "undefined" ) script.onload = onload;
            script.src = "//ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.10.2/jquery.min.js";
            script.async = false;
            document.head.appendChild(script);
        }

    LoadJQuery( function () { UzmanimNet () });

</script>

Blogger 'da Jquery çalıştırmak için yukarıdaki javascript kodunu HTML tarafa yerleştirin.

Test ettim sorunsuz çalışıyor. UzmanimNet() sizin yapmak istediğiniz javascript kodlarını içermeli. Örnek metod.