Blogger'da Kayıtlar arası boşluğu azaltma/büyültme nasıl yapılır?

zeykurvalekov (3) 7 yıl önce sordu

yukarıda görüldüğü üzere blogger'da kayıtlar arası boşluğu bir türlü ayarlayamadım. bir birlerine yakınlaştırmak istiyorum. şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Blogger yönetim panelinden Şablon/Html'yi düzenle kısmına girin. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra CTRL+F tuşlarına basarak aşağıdaki kodu aratın.

]]></b:skin>

Kodu arattıktan sonra kodun hemen üst kısmına aşağıda bulunan kodu yapıştır ve  Şablonu Kaydet butonuna tıklayarak işlemi sonlandırın

.post {
margin: 0 0 10px 0;
}

10px yazan değeri kafana göre ayarlabilirsin

Umarım faydalı olmuştur...

zeykurvalekov 7 yıl önce

merhaba, ilginiz için teşekkür ederim. kullandığım tema; http://olivia-themexpose.blogspot.com.tr/ verdiğiniz komutları uyguladım fakat bir değişiklik olmadı.

tahatugyan 7 yıl önce

Sorununuz temadan kaynaklanıyordur büyük ihtimalle

zeykurvalekov (3) 7 yıl önce cevapladı

Sorun çözüldü, teşekkürler @tahatuygan ;)

tahatugyan 7 yıl önce

Rica ederim :)