Blogspot'ta site görünümünü nasıl değiştiririm?

sapphire (66) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar biliyorsunuz gmail açınca blogspotta blog açabiliyoruz.Bir blogspot gördüm tıklayınca bildiğimiz websitesi açıldı.Ben yapmaya kalkınca blogspotun çerçevesi içinde birşeyler oluyor.Size sorum:Blogspotumu website yapmak istiyorum anlattığım gibi çerçevesiz bir şekilde.Bunu hangi ayarla yapabilirim?

Toplam 2 cevap

sapphire (66) 6 yıl önce cevapladı

Güncel arkadaşlar hala arıyorum yardımcı olur musunuz?

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Çerçevesiz bir şekilde derken kastettiğiniz şey nedir? Daha fazla detay (mümkünse ekran görüntüleri) verebilir misiniz?

sapphire 6 yıl önce

Normal bir site gibi diyorum

omercik 6 yıl önce

Bildiğim kadarıyla blogspot'ta izin verilen belirli temalar var. Bunları kullanabiliyorsunuz.. Tam olarak anlamamakla beraber izin verilen temalar dışında herhangi bir değişiklik yapılmadığını zannediyorum. @sapphire