Bluestacks Açılmıyor

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce sordu

Bluestacks Açılmıyor .

Bluestacks Nasıl Açılıyor ?

Toplam 2 cevap

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Çoğu bluestacks kullanıcısı bluestacks açılırken takılıryor ve hiç açılmıyor diyorlar . Bende Bu sorunu yaşamıştım diğer bluestacks kullanıcılarıda bu sorunu yaşıyorsa bu konuya bakabilirler .

Nasıl çözülür ? :

  1. Görev Yöneticisini açıyoruz .
  2. Diğer Ayrıntılara tıklıyoruz .
  3. Bluestacks adı geçen bütün görevleri sonlandırıyoruz.
seition2 (1) 7 yıl önce cevapladı

Dostum Blue stack kurduğun anda açılmadıysa

Denetim masası program ekle veya kaldıra gir

ordan bluestack app playerı kaldır

sonra bu linkten http://www.bluestacks.com/about-us/app-player.html app playeri tekrar kur çalışır

:D eğer açdın çalıştırdın sonra bidaha açamadıysan görev yöneticisinden tüm blue stack uygulamalarını kapat öyle çalıştırmayı dene olmazsa ilk dediğim şekilde sorununu çözebilirsin :D

turansmsk10 7 yıl önce

dostum bende kaldırmadan yapma çözümünü söylüyorum işte