Bluestacks donma sorunu?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bi ara ben bluestacks indirmiştim kuruldu tıkladım sonra Loading... ekranında donmuştu bilgisayar mouse falan hareket ettiremedim RAM'i çıkartıp tekrar takmam zorunda kaldım ben bidaha yüklesem böyle bir sorunla karşılaşırmıyım?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Bluestacks'in doğru çalışması için ekran kartı gibi sürücülerin güncel olması gerekiyor. RAM çıkarıp takman tuhaf olmuş. Sistem sürücülerin güncelse ve son sürüm Bluestacks yüklüyorsan sorun olmaması lazım. Tekrar denemende fayda var.

toprak34 6 yıl önce

@murat bilgisayarın mouse klavye falan hiçbişey çalışmıyordu. Bende çözümü onda buldum

toprak34 6 yıl önce

@murat bu arada 2 Ekran kartınında (İntel HD Graphics ve Nvidia GeForce 940M) sürücüleri güncel

murat 6 yıl önce

@toprak34 RAM söküp takmak işe yaramasına şaşrdım açıkcası.

toprak34 6 yıl önce

@murat :)

toprak34 6 yıl önce

@murat RAM'i sökünce bilgisayar kapandı bende tekrar açtım :)