BlueStacks Dosya Açma Hatası

merve34 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba . Ben BlueStacks dosyasını kurdum . Vce dosyasını SDCard Dowload dan seçtiğim zaman bu hatayı alıyorum.Açılmıyor. Nedenini bilen var mı acaba ?

Görüntülemek istediğim dosya da microsoft ile başlayan resimdeki en alttaki dosya .

Toplam 2 cevap

merve34 (1) 8 yıl önce cevapladı

Resimdeki hatalar veya BlueStacks hakkında bilgisi olan yok mu ?

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Dosyayı açmak için kullandığınız program güncel olmadığı için bu sorunla karşılaşıyorsunuz. Kullandığınız programı güncelleyebilir veya .vce uzantılı dosyanızı açmak için FileViewPro linkinden FileViewPro programını indirebilirsiniz. Programı indirip kurduğunuzda .vce uzantılı dosya açılacaktır.