bluestacks kamera bulunamıyor hatası

asimelek216 (1) 8 yıl önce sordu

merhaba benım bilgisayarımda bluestack kurulu cok ıyı guzel hersey yolunda amaa kamera yok göstermıyor normalde cameram calısıyor ama bluestackta calısmıyor lutfen acıl yardım sımdıden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim ... çözumunu bulmama yardımcı olun lutfen...

Toplam 2 cevap

gordiyon (1) 8 yıl önce cevapladı

öneclikle bu adresten kameranızın tam dogru çalışıp çalışmadıgını bir kontrol edin

Bu işlem flash tarayıcınızda düzgün çalıştığını teyit edecektir

http://mailvu.com/testCamera/TestYourWebCam.html

Burda sorunsuz olarak çalışıyorsa  çok fazla yapılabilecek bir şey yok

Bazı uygulamaların  web kamerası uyumluluğu ile ilgili bilinenen sorunları var

yeni  sürümlerde bu sorunun çözüleceğini söylüyorlar

asimelek216 (1) 8 yıl önce cevapladı

ben actım kamera acılıyor sorunsuz eposta yolylada yolladım

 sımdı andy dıye bır program buldum onuda ındırdım ondada aynı hatayı verıyor emılatörlerımı kaldırmıyor bu program anlamadım :(