Bluestacks 'Motor Başlatılamadı' Sorunu

veysi2023 (149) 4 yıl önce sordu

Bluestacks'i Çalıştırırken Açılış Ekranında 'Motor Başlatılamadı' Yazıyor Ve Altında 'Bilgisayarı Yeniden Başlat' 'Bluestacks'i Yeninden Başlat' Şeklinde 2 Seçenek Var. İkisini Defalarca Denememe Rağmen Hala Bu Hatayı Veriyor Ve Bluestacks Açılmıyor. Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim? Bluestacks'i Silmeden Bu Sorunu Çözmem Lazım İçerisinde Önemli Dosyalarım Var. Lütfen Yardımcı Olur Musunuz.

darkcrak 4 yıl önce

Antivirüs programı kullanıyor musun

Toplam 1 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Farklı Motor Seçeneğini Seç.. Ardından bluestacks yeniden başlatmayı dene.

veysi2023 4 yıl önce

öyle bir seçenek yoktu. sorunum çözüldü bluestacks'i silip tekrar yükledim düzeldi.