Bluestacks sipariş takip etme

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

Bluestacks'ta 250.000 puan biriktirip pro gamer oyuncu tişörtünü siparış ettim siparişin üzerinden 8 gün geçmiş olmasına rağmen herhangi bir sms veya ne durumda olduğuna dair birşey göremiyorum. Şiparişim şuan nerede? Ne durumda bunu öğrenebilir miyim? Ve bu siperiş gelir mi?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bunun ile ilgili sana mail gelmesi gerekiyor sana Sipariş No'su gelmesi gerekiyor eğer gelmediyse

Bluestacks İletişim: https://www.bluestacks.com/tr/about-us/contact-us.html

Türkçe iletişim desteği ile Türkçe yazışa bilirsin