BlueStacks siyah ekran sorunu

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

BlueStacks açmak istediğimde BlueStacks yüklenme ekranı geliyor. Fakat açılacak gibi olmasına rağmen siyah ekran açılıyor ve öylece kalıyor.

BlueStacks normal uygulamaların olduğu ekran yerine siyah ekran geliyor ve kalıyor.

BlueStacks siyah ekran sorununu nasıl çözerim?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

BlueStacks Siyah ekran sorununun çözümü:

BlueStacks'de siyah ekran görüyorsanız muhtemelen BlueStacks dosyalarında bozulma olmuştur. Bu sebepten BlueStacks programını yeniden yüklemeniz gerekir.

  1. BlueStacks programını kaldırın.
  2. BlueStacks kaldırmak için IOBit uninstaller programını kullanabilirsiniz.
  3. Daha sonra BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır? adresinden BlueStack size uygun olan Windows veya MAC sürümünü indirin.
  4. Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin.
  5. BlueStacks programını yeniden yükleyin.

Ekran kartı güncellemesi ve BlueStacks yeniden yüklenmesi ile siyah ekran sorunu çözülecektir.

ftfurkan (1) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba ben bir kaç kez yükledim her zaman uygulama simgesi çift görünüyo.

Uygulama indiğinde uygulamaya girdiğimdede öyle oluyo ne olur yardım edin.

Şimdi burda verdiğiniz linkden indiriyom olmassa çözüm için yardım edin.

emrealc123 (1) 6 yıl önce cevapladı

Burdaki gibi indir . Söylenenleri yap açılıyo . Bende  indirdim . Benim Sorunum : uygulamayı yukluodum . ORN: vegas gangstar yukledım aç a bastımm ama oyun siyah ekranda kaldı . bendde şimdi indirdim . bakcam aynı sorun lcakmı olmucakmı .