Bluestacks video oynatmıyor sorunu

karsiyaka12 (16) 4 yıl önce sordu

Bluestacks 4 son sürüm yüklü. Whatsapp,İnstagram vb. uygulamalarında ayrıca programın medya yöneticisinde bulunan kendi videolarımı izleyemiyorum. Ses var ama görüntü yok. Bluestacks video oynatmıyor sorununun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Google Play üzerinden VLC oynatıcıyı yükler misin?

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc&hl=tr

Daha sonra tekrar dene bakalım Bluestack videoları açıyor mu açmıyor mu..

bl4lev 4 yıl önce

@hakan Arkadaşa önerdim VLC instagram videolarını açamaz (denedi açılmıyor) sadece galerideki videolari açar

hakan 4 yıl önce

@2brazzy VLC önerim galerideki videolar içindi. Soruda bununda açılmadığını söylüyordu. Gelecek geri bildirim doğrultusunda instagram ve whatsapp için önerilerimi yazacağım.

karsiyaka12 4 yıl önce

Whatsapp , İnstagram vb. uygulamalarda hâla açılmıyor.