Bluestacks wifi sorunu

ugur37 (1) 7 yıl önce sordu

Telefonum bozulduğu için bluestacks indirdim, google play için, ama bu program bende varken sürekli internette kopma oluyor. Bunun sebebi nedir ve nasıl düzeltebiliriz? Bir bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

rawarg (18) 7 yıl önce cevapladı

Bluestacks kullanman başlı başına hata zaten Bluestacks yüklenirken kendiyle birlikte birsürü gereksiz program getirir ve performansı oldukça düşüktür. Nox App Player kullanmanı tavsiye ederim. Şu an piyasadaki en stabil , hızlı , kullanımı kolay android emulatorudur.