Bnadicamda oyun videosu çekme sorunu

ataberk11 (67) 7 yıl önce sordu

arkadaşalar oyun videosu çekemiyorum çünkü hedef pencere seçin diyor bunu nasıl ayarlarım?

http://prntscr.com/dbk6dr

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Bandicam kısa yola  tıklatın  REC sekmesine tıklatıktan sonra gelen uyarıya eveti tıklatın tekrar REC sekmesine

tıklatın kayıt başlar normalde bu şekilde sizin bilgisayarınızda bu işlem olmuyorsa başka bir sorun vardır

kahramanca42 (61) 7 yıl önce cevapladı

Bandicam da oyun videosu çekmek istiyorsanız full sürüme sahip olmanız gerekir.Hedef pencerede sadece ekran videosunu çekebilirsiniz.