Bölümleme tablosunu onarma 0x570 hatası

0050 (15) 7 yıl önce sordu

Windows 8 açılmıyor. Başlangıç onarımı açtığımda Bölümleme tablosunu onarma 0x570 hatası veriyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızda herhangi bir antivirüs programı varsa bu bölümleme tablosunu onarma 0x570 hatası almanıza sebep olabilir. Herhangi bir antivirüs, anti-malware programı varsa bunu güvenli modda bilgisayarı açarak kaldırın ve bu şekilde deneyin.

Fakat güvenli modda dahi açılmıyorsa o zaman Windows 8 USB vey DVD diski ile bilgisayarı açın. Onarma işlemini disk üzerinden yapın.