Bölünmüş diski daha da büyütebilir miyim?

mulfucer (8) 8 yıl önce sordu

C diskini ikiye böldüm birinci diskte Windows 10 ikinci diskte Windows 8.1 var. İkinci disk 50 GB olarak açtım şimdi tamamen doldu Windows 10'da boş yer var ondan birazını alıp buna atabilir miyim?

Toplam 2 cevap

mulfucer (8) 8 yıl önce cevapladı

Yardım edebilecek bir kişi yok mu? bir şey yükleyemiyorum.

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarıma sağ tıklayın yönet diyin açılan pencereden ekranın sol tarafında disk yönetimi yazar ona 1 defa tıklayın tıkladığınız zaman pencerede orta bölümde ayrılmış diskler gelecek bahsettiğin 50 gb yazan yere gelip ilk önce sol tıklayın sonra sağ tıklayın açılan yazılardan birimi büyült seçeneği seçiliyorsa öyle yapabilirsin