.Booa Vİrüsü Sorunu 2020 yılından beri bekliyorum.

semben (1) 2 yıl önce sordu

Merhabalar 2020 yılında bilgisayarıma virüs bulaştı tüm dosyalarım .booa oldu çözümü için bakmadığım kaynak kalmadı.

çocuğumun resimlerini kurtarsam yetecek. yardımcı olabilirmisiniz.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

.Booa da bir stop djvu fidye virüsü uzantısı.  Online key ile şifrelenen dosyaların bir çözümü yok. Olsa mutlaka burada paylaşırım.

Eğer offline key ile şifrelendiyse bir ihtimal çözülebiliyor.

Yapabileceğiniz her şeyi burada yazdım. Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

Yeni bir yöntem çözüm bulunursa da burada paylaşıyorum.