Boot MGR hatası veriyor

emresti (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarım boot MGR hatası veriyor.Ben format atcaktim %85 te hata verdi ve bilgisayar kapandı açıldı ve karşıma boot MGR hatası çıktı bilgisayarım açılmıyor lütfen yardım edin ne yapmalıyım

Toplam 3 cevap

emresti (1) 7 yıl önce cevapladı

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Kurulum tam olarak tamamlanmadığından bu hatayı almışsınız büyük ihtimalle.Hatayı çözmek için kurulumu tam olarak bitirmelisiniz.

Kurulum yapmayı tekrar deneyin.Yine aynı hatayı alırsanız kurulumu gerçekleştirdiğiniz CD/DVD veya USB aygıtını değiştirmeyi deneyin.Kurulum örneğin bir CD/DVD ile yapılıyorsa CD/DVD üzerindeki bir çizik veya hasardan okuma hatası almış olabilirsiniz.

temmuz 7 yıl önce

ISO dosyasının değiştirilmeside gerekebilir @emresti @ismailsarp

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

BOOTMGR is missig (tıkla)

Senin problemin ve çözümün @ismailsarp ifadelerinde olduğu gibi. Üstteki linki konu hakkında bilgilenmen için veriyorum. Yoksa belirtildiği şekilde Windows yüklemesi yeniden yapılmalıdır.

Kolay gelsin.