Bootable USB disk/flash bellek nasıl yedeklenebilir veya çoğaltılabilir? Bu işi yapabilen ücretsiz program hangisidir?

temmuz (12505) 9 yıl önce sordu

 USB Image Tool, USB disklerinizi/flash belleklerinizi yedekleyebileceğiniz ve gerektiğinde geri yükleyebilececeğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Kullanımı kolay ve çok başarılıdır.

Kurulum gerektirmez (portable) bir programdır.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

USB ImageTool (tıkla ve download et)iki ayrı mod'da imaj alabilmektedir.

Volume Mode: USB disk içerisinde bulunan dosyaların imajını alır. Basit yedekleme şeklidir.

Device Mode: Bootable USB disklerin/flash belleklerin bu özellikleri ile ve olduğu gibi imajını alır. Bu programın esas olan kullanım özelliğidir.