Boş mail sorunu office 2007

abdullahb (1) 9 yıl önce sordu

Arkadaşlar şirkette office 2007 kullanıyoruz devamlı boş mail geliyor. Telefondan baktığımızda kimden ne geldiği görünüyor ama outlook ta boş olarak görünüyor. Böyle birşeyle karşılaşan varmı daha önce ? Bu sorunu nasıl çözeriz ? Acill yardımmm

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Outlook'a gelen boş emailler sunucuda kalmış bozuk bir mesajdan kaynaklanıyor olabilir.

Çözüm olarak  eğer mümkünse Outlook'a gelen son düzgün mesajdan sonra gelen mailleri, web arayüzü veya telefon üzerinden silebilirsiniz.