Brave Browser BAT ödemeleri gelmiyor

Anonim (156) 1 yıl önce sordu

Sizin videonuzdan sonra Brave kullanmaya başladım. İlk ayı doldurdum.  Ödemeniz yolda diyor ama hala ödeme gelmedi. Bir sorun mu var acaba?

Toplam 3 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Ben de telefondan kazandığım BAT'lar henüz Uphold hesabıma gönderilmedi.

Fakat PC'den kazandığım BAT'lat 5 gün önce gönderildi. Şimdi ben de senin gibi beklemedeyim.

hakan (15424) 1 yıl önce cevapladı

Brave forumda şöyle bir başlık var ödeme durumlarını takip edebiliyorsun:

https://community.brave.com/t/may-2021-brave-ads-payout-status/242411

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Brave Creators ödemeleri de sorunlu. Bir ay düzgün ödeme yapıyorlar sonrası karışıyor. Mesela 3 siteniz var. Birinin ödemesi geliyor diğerleriden haber yok. Ciddi sıkıntılılar ödeme konusunda.  Söylediklerine göre çok fazla işlem olduğu için ödemele vakit alıyormuş ama bunu çözmeleri lazım.