bsplayer titreme sorunu

rookiee (3) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar bs playerda altyazı ekleyince ekranda bir titreme oluyor anlam veremedim bi türlü yardım edebilecek var mı

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

BS Player'a alt yazı eklendiğinde titreme oluyorsa;

  • Videyoya alr yayı ekleyin.
  • Titreme başladığında  Klavyeden O harfine basın.  Bunu yaptığınızda  süzme-tarama modu otomatik olarak ayarlanıyor.

Diğer bir çözüm yolu ise

  • CTRL+P tuşlarına basın
  • Subtitles  / alt yazı bölümünde   "Enable drawing subtitles under image with EVR renderer" seçeneğini işaretini kaldırın.
edogan (3) 7 yıl önce cevapladı

VLC Media Player Kullanmanı Tavsiye Ederim.

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

BsPlayer titreme çözümü için bir de şunu deneyin

  1. Menü > Seçenekler > Tercihlere gidin.
  2. Görüntüyü tıklayın.
  3. Görüntü Hareketlendirmesi sekmesini tıklayın.
  4. Hareketlendirme tipi olarak  Dahili hareketlendirici DirectDraw yüzeyi olarak değiştirin.

Bu çözüm işe yaramazsa oradaki seçenekleri sırası ile deneyebilirsiniz.