Bt yöneticiniz bu uygulamanın bazı alanlarına sınırlı erişime sahip sorunu nasıl çözülür ?

aff1999 (1) 2 yıl önce sordu

Bilgisayardımda herhangi bir üçüncü taraf antivirüs programı kurulu olmamasına rağmen windows defender'ı kapatmak istediğimde virüs ve tehdit koruması arayüzüne erişemiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Bu videoda anlattıklarımı denedin mi? https://www.youtube.com/watch?v=QJdNCdSvX9I

Lütfen videoyu adım adım, atlamadan yap. Sorun çözülecektir.