Bu ada sahip bir Microsoft hesabı yok. Başka bir hesap girin

absiinthe (11) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar uzun süredir kullanmadığım epostama bir gireyim derken bu sorunla karşılaştım .

E postamın yanlış olmadığından eminim , e postayı geri almanın bir çözümü varmı acaba ?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

e posta hesabınıza 15 ay girmediğinz zaman tamamen sıfırlanıyor şimdi kaydolun kısmından e postanızı girerek kontrol edebilirsiniz

bu e posta başkasına ait çıkarsa halen kullanımda anlamına geliyor

absiinthe (11) 8 yıl önce cevapladı

Çok teşekkürler yav tamper datalarla uğraşıyordum bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. :)