Bu ayar yöneticiniz tarafından yönetilir sorunu nasıl çözülür?

ekamfb (1) 3 yıl önce sordu

Rage 2 Türkçe yamayı indirince bu sorunla karşılaştım ve " https://www.youtube.com/watch?v=QJdNCdSvX9I " bu video dahil internetteki her şeyi denememe rağmen sorun çözülmedi. Sorun ne ben de bilmiyorum hâlâ aynı şeyi yaşıyorum ve muhtemelen bilgisayarıma virüs bulaştırdım.

klsumt58 3 yıl önce

Bende Rage 2 türkçe yama indirdim sonrasından bilgisayar kendini yeninden başlattı ve windows defender sorunu yaşıyorum öğlenden beri uğraştım olmadı. Bütün videolari izledim uygulamadim olmadi. Nasıl olacak bilmiyorum.

darkcrak 3 yıl önce

@klsumt58 hangi site üzerinden indirdin bana özelden link atar mısın?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza görünen oki virüs bulaşmış yani bilgisayarınızı antivirüs programı ile taramanızda fayda var.

Ben şu 3 antivirüs programını kullanmanızı öneriyorum:

Windows defender antivirüs yazılımı olarak çok iyi değil onun yerinede size kasperksy kullanmanızı öneriyorum.

Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır?

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

İndirdiğin siteden virüs yemişsin. Rage 2'nin Türkçe yaması yok ki. TurkceYamaci ve Turkce-Yama sitelerinde var sözde " Rage 2 Türkçe yama " bu siteler virüslü. Rage 2 Türkçe yamasını birisi çevirmiş ancak ücretli. Yukarıdaki arkadaşın önerdiği programları kullanarak sistemi tarat.