Bu ayarlardan bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası nasıl çözebilirim?

furkansahin (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarıma format attırdım ve güncelleştirmelere bakayım dedim.'' Bu ayarlardan bazıları gizlidir ve kuruluşunuz tarafından yönetilir.'' yazıyordu. Daha sonra bilgisayarda girdiğim her ayarda aynı yazıyı gördüm. Format attırmadan önce böyle bir problem yoktu. Nasıl çözebilirim? Teşekkür ederim.

misty 3 yıl önce

avast yüklüyse oluyordu galiba bu @furkansahin

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Daha önceden uzmanim.net'de buna dair bir çözüm paylaşılmıştı dilersen aşağıdaki linkten çözüme gidebilirsin.