Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası alıyorum, ne yapmam gerek?

darkcrak (5168) 2 yıl önce sordu

Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası çözümü nedir?

Bu ayarlardan bazıları gizlidir veya kuruluşunuz tarafından yönetilir çözmek için ne yapmam gerek?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 2 yıl önce cevapladı

Bu hatayı genelde windows ayaralar kısmında görürsünüz ve çözümüde kolaydır.

Çözüm:

  1. İlk olarak CMD'yi yönetici olarak açınız.
  2. CMD'yi yönetici olarak açtıktan sonra aşağıdaki komutları girin.
    reg delete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
    reg delete "HKCU\Software\Microsoft\WindowsSelfHost" /f
    reg delete "HKCU\Software\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /f
    reg delete "HKLM\Software\Microsoft\WindowsSelfHost" /f
    reg delete "HKLM\Software\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /f
    reg delete "HKLM\Software\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /f

  3. İşlem bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

efem360 (1) 1 yıl önce cevapladı

Hocam bu ayarı yapıktıktan sonra Ayarlar hiç açılmaz oldu.. Bunu nasıl geri alabilirim?