Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağ tık Yönet Yapınca Hata Veriyor.

lion (595) 8 yıl önce sordu

Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağtık Yönet yapınca hata veriyor yada hiç tepki vermiyor Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Bu Bilgisayar/Bilgisayarım’a Sağtık Yönet Hata Veriyor. (Vista, Windows 7, 8, 8.1)

Çözüm Önerisi

1.) Çalıştır’ı açın.
2.) Açılan Pencereye regedit yazınız.
3.) Açılan pencereden şu yolu takip ediniz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{20D04FE 0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\shell\Manage\command

4.) sağdaki ''varsayılan'' adındaki değere çift tıklayın ve içindekini silin, onun yerine şunu kopyalayın
5.) " mmc.exe %windir%\system32\compmgmt.msc " (Tırnak içindekini aynen kopyalayınız. Tırnaklar hariç)
6.) Enter’ tuşuna basıp, Pencereleri kapatınız...

Artık Bu Bilgisayar/Bilgisayarım sağ tikteki Yönet komutu sorunsuz çalışacaktır.