Bu bir sistem uygulamasıdır ve kaldırılamaz

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Binance uygulamasını kaldırmaya çalışıyorum. Bu bir sistem uygulamasıdır ve kaldırılamaz hatası alıyorum. Binance uygulamasını ben Google Play üzerinden yükledim yani sistem uygulaması olamaz. Sorun ne olabilir? Telefonum Samsung yani Android var.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

Binance  sistem uygulaması değil. Telefonun saçmalamış. Telefonu kapat ve yeniden aç. Daha sonra tekrar Binance  uygulamasını kaldırmayı dene.

Telefon o an bir güncelleme yapıyorsa Bu bir sistem uygulamasıdır ve kaldırılamaz hatası alabilirsin.  Anlık bir durum olduğunu düşünüyorum. Tekrar denediğinde sorun çözülecektir muhtemelen.