bu dosya sürümü çalıştırdığınız windows sürümüyle uyumlu değil hatası nasıl çözülür?

halil45 (7) 7 yıl önce sordu

bu dosya sürümü çalıştırdığınız windows sürümüyle uyumlu değil bilgisayarınızın sistem bilgilerine bakarak size programın x86 (32 bit) veya x64 hangisinin gerektiğini belirleyin ve ardından yazılım yayımcısına başvurun

Toplam 2 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Bu hatayı aldığınıza göre kurmak veya çalıştırmak istediğiniz uygulama şuanki işletim sisteminize uymuyor anlamına geliyor.

Bu hataya genelde bilgisayarda 32-Bit işletim sistemi yüklü ve kurulmak veya çalıştırmak istenen uygulama 64-Bit destekli ise karşılaşılır.Bu durumda işletim sisteminizi yeniden 64-Bit olarak yüklemekten başka çözüm bulamazsınız.

64-Bit işletim sistemi yüklü olan bilgisayarlar, hem 32 hemde 64 Bit uygulamaları çalıştırabilirler.

Bilgisayarınızın işletim sistemi yapısını (32 veya 64-Bit) yazarak aynı zamanda kurmaya veya yüklemeye çalıştığnız uygulamayı da yazarak ekleme yaparsanız size daha çok yardımcı olunacaktır.

halil45 (7) 7 yıl önce cevapladı

Çözümü varmıdır Format Atmak İstiyorum ancak  biosa girmiyor vede pc açık iken bu hatayı alıyorum