Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

rainy1903 (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar Instagram hesabım kapatıldı bu formu doldurmam gerekiyor açılması için lakin başlıkta yer alan hatayı alıyorum bilgileri size özelden versem  yardımcı olabilr misiniz şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

İnstagram'da böyle ufak tefek halar oluyor fakat bunları güvenlik amaçlı yapıyorlar beklemen gerekiyor en kısa zamanda düzeltirler sorunu senin elinden gelecek bir şey yok veya sen bir program indirip bu sorunu düzeltemezsin Instagram ile ilgili bir sorun