Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

kanicirar (1) 4 yıl önce sordu

Bu sitede böyle bir soru sormuştum: Arkadaşlar yeni hesap açtım hesap kapatıldı, bende bir form var ya o formu dolduruyorum fakat Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. diye yazı çıkıyor. Günlerdir aynı yazı çıkıyor... Yani o formu doldurabillsem belki hesabım açılacak...

Form sitesi ise bu: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

Ben bu formu dolduramıyorum, galiba IP adresim spama düştü, sürekli aynı hatayı veriyor... Ben size Özelden bilgileri versem benim yerine o formu doldurur musunuz? Rica eder, teşekkür ederim....

hakan 4 yıl önce

özelden yaz yardımcı olayım

eskicinazlican 4 yıl önce

Problemi çözebildiniz mi?

kullanici602487 3 yıl önce

bende de ayni sorun var malesef ;(

Toplam 4 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Anladığım kadarıyla formu 2. defa doldurmaya kalkınca Instagram IP adresinden anlayıp izin vermiyor. Belki VPN açıp öyle denemek sorunu çözebilir.

kanicirar 4 yıl önce

Olmuyor denedim.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Formu özelden yolladığın bilgiler doğrultusunda doldurdum. Sorunsuz iletildi.

kanicirar 4 yıl önce

Teşekkürler.

kullanici533668 (1) 4 yıl önce cevapladı

ayni sorun bende de var

bucmn (1) 3 yıl önce cevapladı

bende aynı sorunla karşı karşıyayım yardım edebilecek var mı