Bu laptop ile lol oynanır mı?

hanburhan (1) 1 yıl önce sordu

Eski bir Laptop' um var lol yüklemek istiyorum ama açar mı açsa da oynanır mı bilmiyorum, indirip test edemem çünkü sınırlı bir internete sahibim. Eğer oyunu bunun gibi bir sistemde oynamış olan veya kesin bir tanıya varan varsa lütfen cevaplasın. Not: laptop' a ssd taktım ve ram 2gb değil 4gb.

Toplam 2 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Teknik olarak oynayabilirsiniz ama oyun zevki alacağınızı zannetmiyorum. Düşük bir performans alıp sistemin gereksiz zorlamaktansa oynamamanızı tavsiye ederim.

hydra (3802) 1 yıl önce cevapladı

Oynanmaz, zevk alamazsın. Zaten lol de oynanmaz artık.