Bu medya gönderilemiyor WhatsApp müzik formatı mp3

kullanici67292 (1) 3 yıl önce sordu

Bu medya gönderilemiyor böyle bir hata alıyorum redmi note 8 saat doğru MP3 formatında müzikler sinir etti beni ilk aldigimdan beri böyle yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 2 cevap

murat (12492) 3 yıl önce cevapladı

 Google play music (Play Müzik)  telefonunda yüklü mü bunu kontrol et.  Yüklü değilse yükleme ve sonra dene.  Whatsapp ile müzik yollamadan önce Google Play Müzik ile o mp3'ü önce çalmayı dener misin?

kullanici67292 3 yıl önce

Söylediğiniz hersey olumlu ama yine gönderemiyorum

murat 3 yıl önce

@kullanici67292 peki mp3 uzantısını .doc olarak değiştirip belge olarak yollamayı dener misin?

kullanici67292 (1) 3 yıl önce cevapladı

Evet yüklü hepside çalıyor bu benim başıma ilk defa geldi