Bu ms-windows-store bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var hatası nasıl çözülür

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Mağaza uygulamasını açmak istediğimde bu ms-windows-store bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var hatası alıyorum sorunu nasıl çözebilirim

Toplam 2 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Windows PowerShell'i yönetici ayrıcalıklarıyla çalıştırın
  2.  Get-appxpackage -allusers | where-object {$_.packagename -like "*windowsstore*"} | remove-appxpackage komutunu yazıp Enter'a basın
  3. Bilgsayarı yeniden başlatın
  4. PowerShell'i yönetici ayrıclıklarıyla çalıştırın
  5. Bu komutu yazıp Enter'a basın: Get-AppXPackage | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}
  6. Bilgisayarı yeniden başlatın.
aliaycil (1) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba yazdıklarınızı yaptıktan sonra mağaza halen açılmıyor. verdiginiz komutları uygulayınca kırmızı yazılar çıkıyor bunun sebebi nedir acaba yardımcı olmanızı rica ediyorum.
ekran görüntüsü:
http://hizliresim.com/bkL77j