Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir sorunu

selcukulusal (32) 4 yıl önce sordu

Nvidia'nın drivers sitesinden kendi sistemime uygun sürücüyü indirdim fakat kurulumumu gerçeklesştiremiyorum.
''Kurulum devam edemiyor

Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir.'' şeklinde sorunla karşılaşıyorum. fotoğrafı da bırakıyorum.
Şimdiiden teşekkür ederim.

murat 4 yıl önce

Ekran kartının modeli nedir?

selcukulusal 4 yıl önce

NVIDIA GeForce GT730 DD3 2GB hocam

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Windows'un güncel mi? En son güncellemelerin yüklü olması çok önemli. Güncelleştirme bölümünden güncellemeleri kontrol edip varsa güncellemeleri yapman güzel olur.

selcukulusal 4 yıl önce

Hocam uyarıyla karşılaştığım gün güncelleme olup olmadığını kontrol ettim ve güncelledim. Uyarınızı gördükten sonra da ufak bir güncelleme olduğu farkettim ve gerekeni yaptım fakat tüm bunlara rağmen söz konusu sorunu almaya devam ediyorum. Acaba güncellenecek sürüm olan 436.30 versiyonunu ekran kartım desteklemiyor olabilir mi?