Bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir sorunu nasıl çözülür?

ahakan (100) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar tarayıcı üzerinden bir oyun oynamak istiyorum fakat "bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir" hatası veriyor. Adobe Shockwave'yi yükledim ama aynı hata hala var. Tarayıcı uzantılarına baktım orada da Shockwave yok. Ne yapmalıyım?

Bu oyun için Shockwave veya Flash eklentisi (son versiyonları) gerekir sorununu nasıl çözerim?

Toplam 2 cevap

thelosstt (1) 5 yıl önce cevapladı

Bildiğim kadarıyla Chrome flash desteğini sonlandırdı. Başka bir tarayıcı dene.

ahakan 5 yıl önce

Opera indirdim olmadı.